Do góry

Tani, szybki, odżywczy zabieg

Sonoforeza to nowoczesna metoda, która wykorzystuje niezwykłą moc ultradźwięków. Są niewidzialne, ale bardzo skuteczne.

Fale emitowane przez specjalny aparat masują skórę i wprowadzają w ten sposób w głąb zaaplikowane na twarz substancje. Dzięki temu składniki aktywne (lecznicze i kosmetryczne) przekraczają barierę naskórka i wnikają głęboko do skóry właściwej. Za pomocą sonoforezy przeprowadza się zabiegi regenerujące i odmładzające skórę, poprawiające kondycję cery suchej, nadwrażliwej, naczynek, leczenie trądziku różowatego. Zabiegi są bezpieczne i niedrogie, nie wywołują bólu, ani reakcji alergicznych.

Żródło: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Mała Encyklopedia Zdrowej i pięknej skóry, "Twój STYL", 2006, s. 59

 

Zobacz inne porady

 

Depilacja BIKINI

"Wstydzę się przyjść na depilację bikini..."

Masz tak samo? Spokojnie! W naszym gabinecie Yasumi Epil zatrudniamy ekspertów ds. depilacji, ale również ekspertów ds. profesjonalnej obsługi klienta.

Możesz być pewna, że zadbamy nie tylko o dokładnie i bezpiecznie przeprowadzony zabieg depilacji okolic intymnych, ale również o Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję!

Nie wiesz, którą metodę DEPILACJI wybrać? Podpowiemy!

Wiecej przeczytasz tutaj.

Jak zwęzić pory skóry?

Bardzo często na skórze widać dziurki, czyli rozszerzone pory. Pojawiają się  w środkowej części twarzy: na czole, nosie, brodzie (tzw. strefa T). 

Dowiedz się więcej.